Domokracja.eu

Trochę komercji

Remont (nawet) kawalerki potrafi czasem dać naprawdę solidnie w kość, zwłaszcza na początku inwestorskiej drogi, gdzie nie wiadomo co i jak.

Zupełnie inny „level” mamy w przypadku lokali komercyjnych – tu cała zabawa i zakres robót są zupełnie inne, wymagania techniczne też są inne i tak naprawdę mnóstwo innych spraw, które już na początku trzeba mieć przemyślane pod kątem prowadzonej w danym lokalu działalności. Później na jakiekolwiek (tanie) zmiany jest już nierzadko za późno. A zostać z ręką w przysłowiowym, na przykład 150-metrowym “nocniku” naprawdę nie jest fajnie.

Ciekawostka: wiecie, że myśląc o lokalu dla apteki, należy przewidzieć w takim przypadku co najmniej dwa odrębne wejścia? Zwróćcie na to uwagę przy kolejnej wizycie po Paracetamol.

Ostatnie posty:

Strony internetowe Lublin

Businessman in virtual reality glasses standing near working desk in office

Wirtualny spacer – co to takiego?

Spacer wirtualny, to prezentacja wykorzystująca panoramiczne, (sferyczne) zdjęcia 360 stopni, połączone przy wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania w całość. Pojedyncze zdjęcie sferyczne

Czytaj dalej »

Trochę komercji

Remont (nawet) kawalerki potrafi czasem dać naprawdę solidnie w kość, zwłaszcza na początku inwestorskiej drogi, gdzie nie wiadomo co i

Czytaj dalej »
Sklep aktaulnie jest tworzony,
Zapraszamy niebawem!