Domokracja.eu

O czym należy pamiętać? #komercja

Jednym z najważniejszych czynników, jeżeli mówimy o nieruchomości tak zwanej pracującej, czyli już wynajętej, jest oczywiście atrakcyjny skład najemców. Często można się tu spotkać z równolegle stosowanym angielskim terminem tenant mix.

Najemców możemy mieć świetnych, ale dopełnieniem tego muszą być oczywiście długoterminowe, zawarte na wiele lat, precyzyjnie skonstruowane umowy najmu.

Na atrakcyjność nieruchomości wpływ mają, zwłaszcza teraz, w tych dość niepewnych czasach, niskie koszty eksploatacji nieruchomości. Od zużycia prądu i wody, aż po oszczędne systemy ogrzewania i klimatyzacji.

No i wreszcie coś, bez czego to, o czym sobie powyżej już powiedzieliśmy nie byłoby możliwe, czyli profesjonalne zarządzanie nieruchomością. To powinno być widoczne już na pierwszy rzut oka: inwestor musi czuć, że proponujemy mu nowoczesny zadbany i dobrze wynajęty obiekt.

Ostatnie posty:

Strony internetowe Lublin

Businessman in virtual reality glasses standing near working desk in office

Wirtualny spacer – co to takiego?

Spacer wirtualny, to prezentacja wykorzystująca panoramiczne, (sferyczne) zdjęcia 360 stopni, połączone przy wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania w całość. Pojedyncze zdjęcie sferyczne

Czytaj dalej »

Trochę komercji

Remont (nawet) kawalerki potrafi czasem dać naprawdę solidnie w kość, zwłaszcza na początku inwestorskiej drogi, gdzie nie wiadomo co i

Czytaj dalej »
Sklep aktaulnie jest tworzony,
Zapraszamy niebawem!